ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دینی کالا، از آنجا که استفاده از این وب سایت به هر شکل، به معنای قبول شرایط مندرج در بخش "قوانین دینی کالا" می باشد و از شما تقاضا می شود آن را با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه دینی کالا  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. هنگامی که مشتری سفارش خود را نهایی می کند در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه دینی کالا اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفی، امکان دارد فروشگاه دینی کالا  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه دینی کالا را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه دینی کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه دینی کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از این وب سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه دینی کالا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه دینی کالا جزئی از اموال فروشگاه دینی کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه دینی کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه دینی کالا محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه دینی کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه دینی کالا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه دینی کالا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
فروشگاه دینی کالا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

 فروشگاه دینی کالا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه دینی کالا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه دینی کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سفارش های شهر تهران: ارسال از طریق پیک و پست صورت می گیرد.

سفارش های شهرستان: ارسال از طریق پست و باربری صورت می گیرد.

سفارش های فوری از طریق پیک، باربری، ارسال هوایی و... ارسال می گردند و لازم است سفارش دهنده قبل از پرداخت وجه با تیم پشتیبانی دینی کالا تماس حاصل فرمایند.

مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی دریافت سفارش در محل تحویا کالا حضور داشته باشند، در غیر اینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری میباشد.

ارسال کالای اشتباه

در موارد معدود ممکن است کالای اشتباهی برای مشتریان ارسال شود.

مشتریان موظف اند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی ها مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی تطابق دهند و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن خودداری کنند.

چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را از بسته بندی و پلمپ خارج نماید، در صورتیکه قیمت کالا تحویل گرفته شده بیشتر از سفارش باشد، موظف است مابه تفاوت وجه را حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، به حساب فروشگاه واریز نماید. در غیر اینصورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی اقدام و در این صورت کلیه خسارات هزینه های دادرسی و حق الوکلا بر عهده مشتری می باشد.

در صورتیکه کالا تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد فروشگاه موظف است تا حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع ما به تفاوت را به حساب مشتری واریز نماید.

در این موارد به دلیل اینکه کالا از بسته بندی خارج شده، امکان عودت وجود ندارد.

3 روز تضمین عدم تطابق

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان 3 روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار، اعلام مکتوب در بخش شکایات و یا تماس با پشتیبانی فروشگاه می باشد.

در مواردیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری کالا به کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه درخواستی مسترد می گردد.

طبق دستور پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام سفارش دهنده، اجباریست.

قیمت اشتباه

از آنجائیکه قیمت محصولات توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردد امکان خطای انسانی وجود دارد و مشتری موظف است مابه تفاوت وجه را واریز نماید.

ملاک درج قیمت اشتباه، تفاوت بیش از 10 درصد قیمت عرف بازار و سایت می باشد.
لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:
۱. شماره تماس واقعی خود را وارد نمائید، تا در صورت نیاز با شما تماس حاصل شود. لازم به ذکر است در صورت عدم پاسخگویی مکرر سفارش شما انصرافی تلقی خواهد شد.
۲. حتی الامکان از وارد کردن آدرس محل کار و آدرس های ناقص پرهیز کنید.
3. جهت پیگیری و آگاهی از وضعیت سفارش، وب سایت دینی کالا از طریق سامانه ی پیامکی به کاربر اطلاع رسانی می کند. سابقه خرید های شما نیز در صفحه پروفایل شما وجود دارد و همواره می توانید آن ها را مشاهده کنید.

.4قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.

5. شماره تماس جهت پی گیری تلفنی: 02144273922

6. سفارشات ثبت شده به روش پرداخت آنلاین هر روز بررسی شده و بعد از تایید در مدت ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری (متناسب با نوع و تعداد محصولات سفارش داده شده زمان تغییر می‌کند) ارسال می شوند. فروشگاه دینی کالا  همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه دینی کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه دینی کالا محفوظ است.
همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده حداکثر طی  ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
فروشگاه دینی کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه دینی کالا محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (اطلاع رسانی از طریق سرویس) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه دینی کالا تنها در صورت قصور در بسته بندی خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه دینی کالا  اطلاع داده شود و از طریق بخش پشتیبانی پیگیری گردد.

تبلیغات در سایت

محتوای سایت ها و نشریات و ... که قصد تبلیغات در دینی کالادارند توسط کارشناسان بررسی و در صورت عدم مغایرت با قوانین کشور در سایت قرار می گیرد.

لیکن اگر محتواهای آینده و یا خدمات آنها در عمل تناقضاتی داشت، دینی کالا مسئولیت بر عهده نمی گیرد.

حق مالکیت معنوی و مادی

کلیه محتوای سایت اینستاگرام و کانال تلگرام متعلق به فروشگاه دینی کالا بوده است و هر گونه کپی برداری، استفاده شخصی و یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه دینی کالا غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.